postheadericon Detektywistyczna gra terenowa „100 zagadek na 100-lecie NIEPODLEGŁEJ”

tytowe copy

15 września w Sędziejowicach można było spotkać kilkanaście grup młodych ludzi, rodzin z dziećmi, którzy w godzinach od 10.00 do 15.00 rozwiązywali 100 zagadek detektywistycznych…Powyższa gra, opracowana i przygotowana przez animatora kultury, pisarza i człowieka kultury – Pana Dariusza Rekosza stanowiła formę hołdu dla Niepodległej, złożonego przez Gminę Sędziejowice i Gminną Bibliotekę Publiczną w Sędziejowicach. Cała akcja została objęta patronatem Sejmu RP, dzięki Posłowi na Sejm RP – Panu Piotrowi Polakowi. Partnerzy naszej akcji, którzy przyłączyli się i wspierali wszystkie działania pomocnicze to: Rada Gminy Sędziejowice, Środowiskowy Dom Samopomocy w Sędziejowicach, Grupa Motocyklowa Forever Young, Sklep Wielobranżowy „KRANIK, Nadleśnictwo Kolumna, Komenda Powiatowa Policji w Łasku oraz Łaskie Bractwo Strzelców Kurkowych. W trakcie trwania akcji uzyskaliśmy wsparcie Parafii Sędziejowice oraz ks. Dariusza Chlebowskiego! Poniżej zamieszczamy zdjęcia wykonane przez wielu uczestników, jest ich bardzo wiele. Wszystkim zaangażowanym w pomoc oraz uczestnikom, także tym najmłodszym przepiękne dziękujemy!!!!

Poprawiony (poniedziałek, 24 września 2018 09:58)

mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc19608

Twoje IP: 34.207.82.217