Start Koło Miłośników Literatury Pięknej

postheadericon Koło Miłośników Literatury Pięknej

Gminna Biblioteka Publiczna W Sędziejowicach prowadzi również zajęcia związane z poznawaniem, analizą i interpretacją dzieł literackich (doskonalenie odbioru literatury), zarówno w obrębie literatury polskiej, jak i obcej. Tą formą zajęć są szczególnie zainteresowani uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych, ponieważ to właśnie oni wystąpili z tą inicjatywą.

Uczniowie klas: IV Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego, IV Technikum Architektury Krajobrazu pragnęli kontynuować swą „przyjaźń z literaturą piękną” wspólnie ze swą panią profesor Beatą Magdziak, która nauczała ich języka polskiego od I klasy technikum. Zajęcia planowo mają odbywać się w każdy czwartek, lecz często mają charakter indywidualny, ze względu na różny rozkład zajęć lekcyjnych  młodzieży. Kierowniczka  dopasowuje  termin spotkań do możliwości  i zainteresowań młodzieży. Chętnie służy pomocą swoim ulubieńcom, z którymi jest bardzo zżyta.

SL272801.resized

SL272803.resized