postheadericon Spotkanie z Anną Brzezińską

tytułowe

11 grudnia 2017r. odbyło się szkolenie dla koordynatorów Dyskusyjnego Klubu Książki w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Łodzi. Na szkoleniu bibliotekarze spotkali się z autorką książek fantasy - Anną Brzezińską. Rozmowy oraz dyskusje prowadzone z autorką były oparte o jej nową powieść, tym razem historyczną, pod tytułem: ,,Córki Wawelu”. Historie kobiet zawartych w tej powieści to historie prawdziwe. Powieść jest zaskakująca i bardzo poruszająca. Nie zabrakło również pytań, czy Pani Ania powróci do pisania książek fantasy.

Twoje IP: 54.225.26.44
Dziś: Paź 21, 2018