postheadericon Senator RP Maciej Łuczak podczas rozstrzygnięcia konkursu Czytelnik Roku 2017!

Wielką niespodziankę sprawił nam Pan Maciej Łuczak – Senator RP, który przybył na naszą uroczystość i pomóg wręczać nagrody najlepszym czytelnikom! W swoim przemówieniu podkreślił, jak ważne jest w dzisiejszej dobie czytanie książek i wyraził swój podziw dla wszystkich miłośników literatury. Pan Senator przygotował specjalną nagrodę dla pani Beaty Magdziak, dyrektor biblioteki, która zajęła II miejsce w konkursie (GBP Sędziejowice). Nagrodę tę stanowi piękna publikacja albumowa „Poczet władczyń Polski”, ze specjalną dedykacją od senatora RP. Spotkanie z czytelnikami odbyło się w bardzo ciepłej atmosferze, wzmocnionej słodkościami przygotowanymi przez czytelniczki (Pani Basia Zielińska) oraz panie z biblioteki. Pan Maciej Łuczak rozmawiał także z naszymi czytelnikami oraz gośćmi: Jolantą Szwalbe, Pawłem Grzesiakiem (Tygodnik Poradnik Rolniczy), Rafałem Dąbikiem ( Oddział PTTK Wieruszów), Kazimierą Saletą (Klub Seniorów „Galandia”), Krystyną Szymańską (Koło Gospodyń Wiejskich Grabno) i innymi. Pan Senator obiecał nam, że w miarę możliwości przybędzie jeszcze niejeden raz do naszej gminy, ze specjalnym zaproszeniem do naszej książnicy, aby wziąć udział w bibliotecznych „wojażach”. Zachęcił nas także do organizacji wycieczki do Warszawy, podczas której będziemy mieli możliwość złożenia wizyty w Sejmie RP. Dziękujemy za przybycie i uświetnienie naszej uroczystości, Panie Senatorze!

mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień1969

Twoje IP: 54.234.13.175