postheadericon Najsprawniejszy Rower 2018 – ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ!

tytuowe - odjazdowy bibliotekarz

Podczas naszego rajdu tradycyjnie wybieraliśmy najbardziej sprawny rower, biorący udział w rajdzie. Pierwsze miejsce bezsprzecznie „wygrał” rower pana Rafała Andrzejewskiego, drugie i trzecie zajęły nowiutkie jednoślady „komunijne” Milenki Marek oraz Amelki Krajdy. Pan Rafał wygrał poduszkę „Odjazdowy Bibliotekarz”, a dziewczynki – „odjazdowe” koszulki. Konkurs „Najmniejszy rower” wygrały dziewczynki: Magda Jura, Helenka Pawlak i Zuzia Andrzejewska. Otrzymały piękne gry rodzinne „Grzybobranie. Rajd”. Gratulujemy zwycięzcom!

W rolę profesjonalnego jury wcielili się: Pan Gabriel Bartkiewicz ( Sieradzkie Koło Rowerowe WAGANT), Pan Krzysztof Kiernakiewicz ( Sieradzkie Parki Krajobrazowe Międzyrzecza Warty i Widawki oraz Pan Wojtek Ziemnicki ( podróżnik, który objechał rowerem linię brzegową Islandii).

Zdjęcia: GBP Biblioteka.

Więcej zdjęć: