postheadericon Królewski Ogród Światła

Sezon turystyczny rozpoczęliśmy wycieczką do Warszawy, podczas której zwiedziliśmy Zamek Królewski wraz z patriotyczną wystawą „Znaki Wolności”. Piękny zimowy dzień sprzyjał spacerom, więc obie grupy Sędziejowiczan pod opieką warszawskich przewodników przeszły drogę od Krakowskiego Przedmieścia - przez Plac Józefa Piłsudskiego -pod Pałac Kultury i Nauki. Po obiedzie wyruszyliśmy do Wilanowa, aby przeżyć niezwykłą atrakcję – zobaczyć Królewski Ogród Światła wraz z mappingami na fasadach Pałacu Króla Jana. Fascynacji nie było końca! W świetnych humorach wróciliśmy do Sędziejowic, marząc o kolejnych wycieczkach!

mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc19608

Twoje IP: 34.207.82.217